Hakkımızda

Biz Kimiz?

Falken Mobilya olarak mobilya dekorasyon alanında yıllardır süregelen tecrübemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktayız.

Bar bankoları, banyo dekorasyonu, fuar, havuz deck çalışmaları, kapı tasarımı, lambiri çalışmaları, merdiven yapımı, mutfak tasarımları, ofis dekorasyonu, pergole, radyatör çalışmaları, TV ünitesi, yatak odası dekorasyonu alanlarında; tasarım, imalat ve montaj konusunda hizmet vermekteyiz.
Ücretsiz keşif sonrası; dekore edeceğimiz alanın genişliğine, eşyaların kullanım kolaylığına göre size plan çıkarır ve sonrasında en uygun şekilde imalattan çıkan ürünlerimizin montajını sağlarız.

Size Özel

Hayal ettiğiniz alanı bize anlatın ve sonrasını biz planlayalım. Size özel tasarımlar, çizimler ve size en uygun parçalar ile yeni bir ortam yaratalım.

Hızlı Çalışma

Gerçekleştireceğimiz tasarım ve çalışmalar için size verdiğimiz sürede işi teslim ederiz. Sizin değerli vaktinizi çalmaz, zamanınızı önemseriz.

Modern Tasarımlar

İster spor ister klasik isterseniz sıradışı bir çalışma isteyin; projelerimizi modern zamana uyarlar ve size şık bir görünüm sunarız.

Kaliteli ve Kullanışlı

İstediğiniz tasarımı ortaya çıkarmanın yanı sıra kaliteli ürünler kullanır; size kullanım kolaylığı sağlamak için tüm yöntemleri uygularız.

Bizimle çalışın; yaşam alanlarınızı modern bir şekilde tasarlayıp daha konforlu ve şık bir görünüm kazandıralım.

Bize Ulaşın: 0212 234 86 23